phone (058) 652 22 22
email biuro@kancelaria-gdynia.com

PORADY PRAWNE - GDYNIADoskonale zdajemy sobie sprawę, że niejedna osoba zagubiła się w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów prawnych. Jesteśmy grupą specjalistów, dla których prawo jest prawdziwą pasją i częścią życia. Wierzymy, że to właśnie z pasji rodzą się rzeczy najbardziej wartościowe. Nasza kancelaria zrzesza ludzi, pragnących swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z innymi. Porady prawne, świadczone przez naszych prawników, uratowały już niejedną osobę przed konsekwencjami wynikającymi z nieznajomości prawa.

Główną płaszczyzną naszej działalności jest prawo morskie, lecz nasza wiedza w znaczny sposób wykracza poza ramy tej gałęzi prawa. Z przyjemnością udzielimy Państwu porad, dotyczących najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych problemów. Wyzwania są dla nas motywacją do dalszego pogłębiania własnych umiejętności i wiedzy.

Świadczymy porady prawne na najwyższym poziomie. Nasza wiedza poparta jest doświadczeniem oraz stałą chęcią rozwoju. Pragniemy uświadomić wszystkim klientom, że stara łacińska sentencja – Ignorantia iuris nocet – pomimo upływu lat nie straciła na aktualności. Porady prawne, proponowane przez najlepszych prawników, opierają się na kompleksowej wiedzy na temat przepisów obowiązujących w Polsce i na świecie. Prawdziwym wyróżnikiem naszej kancelarii jest wyjątkowo indywidualne podejście do każdej sprawy. Interes klienta i jego zadowolenie jest dla nas wartością priorytetową. Wspólnie przebrniemy przez trudną sieć paragrafów, znajdując optymalne rozwiązanie. Z największą starannością stworzymy spersonalizowaną poradę prawną.

KONTAKT
Możesz nas odnaleźć w Gdyni - zapraszamy!

icon 1 ul. 10 lutego 82/2, 88-200 Gdynia

icon 2 (058) 652 22 22

icon 3

icon
Ten, który zgadza się na ja­kieś pra­wo, nie boi się sądu przyw­ra­cające­go go do porządku, w który wie­rzy. Ale naj­większą ka­tuszą dla człowieka jest być sądzo­nym bez prawa.